header
ООО "ТДС УКРСПЕЦТЕХНИКА"
+380 (67) 827-99-88

О нас

Група компаній ТДС з'явилася на українському ринку більше пядтнадцяти років тому. З тих пір бренд ТДС набуває зростаючу популярність серед основних користувачів спецтехніки України, створюючи міцну базу наших постійних клієнтів. На сьогоднішній день наша компанія глибоко інтегрувалася в український ринок в усіх напрямках своєї діяльності: продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування нової спецтехніки, продаж запчастин і проведення ремонтних робіт.

У структурі компанії функціонують підрозділи, які відповідають за аналіз
глобального ринку спецтехніки, логістику міжнародних поставок, як нової техніки, так і запчастин до неї безпосередньо від заводів-виробників. На сьогоднішній день у нас міцні партнерські відносини з виробниками Weichai, SDLG, Andoria. HOWO Sinotruk, Dingsheng Tiangong, Lonking. Але це далеко не повний список брендів, за якими ми можемо надати товари і послуги. Наша компанія також успішно і професійно виконує ремонт і забезпечує запчастинами техніку і агрегати таких виробників як: Cummins. Deutz, Perkins. Bosh, Caterpillar, JCB. CASE, LIEBHERR. Hitachi. Komatsu, Hyundai. Jhone Deere. New Holland. Volvo, Dressta, Stalowa Wola. Mista. Bumar, Wola-H, Warynski, Linde. Bomag. Kobelco, Zettelmeyer, O & K. Atlas. Mielec Diesel, Tatra. Zetor, DETVA, ZTS. ZF.
Незважаючи на лідируючі позиції на українському ринку, наша компанія прагне до вдосконалення і розвитку. Одним із завдань є посилення дилерської та сервісної мережі, і регіональної присутності, утворення нових зв'язків між замовником і нашим підприємством в різних регіонах України.

Висока якість продукції диктує високий рівень сервісу: точної діагностики, якісного ремонту, оперативних поставок техніки і запчастин, бездоганною кваліфікації персоналу і впевнених гарантій. ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» має все необхідне для підтримки репутації солідного і надійного партнера: сучасним цехом по ремонту, першокласним обладнанням, регіональними складами запчастин, численним штатом інженерних і технічних фахівців, готових оперативно відгукнутися на будь-який запит і рекламацію. Сервісне обслуговування розвивається в двох напрямках: - вирішення проблеми в день звернення, мінімізація простою обладнання в ході експлуатації, ремонту і ТО, і - підготовка і вдосконалення фахівців.
 Завдяки професіоналізму наших співробітників і міцним партнерським зв'язкам, ми тривалий час співпрацюємо з багатьма успішними підприємствами України і можемо себе позиціонувати як успішну, розвивається і надійну компанію.
 Наші постійні клієнти: ПАТ «Металургійний комбінат« Азовсталь », ПрАТ« Кременчуцький сталеливарний завод », ПП« Рівненська дирекція залізничних перевезень »ГТО« Львівська залізниця », ТОВ« ДСУ-50 », ТОВ« СУ-813 », ТОВ« БМК Планета-міст », ТОВ« Електросталь », ПрАТ« Виноградівська ПМК-78 », ПрАТ« Іршанський ГЗК », ПАТ" ЦЕНТРЕНЕРГО ", ДАЗТ України« Укрзалізниця », ТОВ« Хай-Рейз Констракшнз Холдинг », ПАТ« Маріупольський металургійний комбінат ім . Ілліча », ДП« Торезантрацит », ВАТ« Запоріжсталь », ВАТ« Укрнафта »НГВУ« Чернігівнафтогаз », ПрАТ" Києво-Дніпровське МППЗТ "Києво-Московський філія", ПАТ «Ясинівський коксохімічний завод», ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль», «Національна гвардія України», Міністерство Оборони України, та інші.

Сведения о компании

Контактная информация
Контактное лицо
Анна
Сайт компании
Общая информация
Название
ООО "ТДС УКРСПЕЦТЕХНИКА"
Тип компании
производитель
торговая компания
компания, предоставляющая услуги
Адрес
61052, Украина, Харьковская обл., Харьков, Клочковский переулок, 17
График работы
Пн-Пт 8:00 - 17:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные
Организационно-правовая форма и капитал
Организационно-правовая форма
общество с ограниченной ответственностью
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования